در‌حالتی که حرفه‌ای بازی نمایید , راننده شبیه‌ساز فرمول یک مک‌لارن می‌شوید!

علاقمندان بازی‌های ویدیویی متعددی می باشند که بخش متعددی از وقت خودشان را به بازی کردن اختصاص می دهند . درین بین , تعداد طرفداران دوآتیشه بازی‌های دوربین مداربسته ارزانی هم معدود نمی‌باشد . هم اکنون خبر عالی این است که در صورتیکه در بازی‌های دوربین مداربسته ارزانیی مثل فورزا ( Forza ) و گرن‌توریزمو ( Gran Turismo ) حرفه‌ای باشید , ممکن است بتوانید پست خوبی را در ورزش هیجان‌انگیز فرمول یک تصاحب کنید!

مک‌لارن اعلام کرده که بهترین گیمر دوربین مداربسته ارزانیی جهان را به عنوان راننده شبیه‌ساز ورزش فرمول یک جذب مینماید . این رقابت با همکاری دو کمپانی گرانقدر مک‌لارن و لاجیتک جی ( Logitech G ) برگزار میگردد . شرکت لاجیتک جی در ساخت تجهیزات حرفه‌ای چرخ و پدال , سوابق شبیه‌سازی خوبی را در کارنامه خویش تصویب نموده است .

۶ نفر فینالیست این رقابت‌های کلیپ گیم به وسیله کارشناسان فرمول یک تعیین می گردند . هم‌چنین ۴ نفر دیگر هم برای رویدادهای آنلاین تابستان این سال گزینش می گردند . این ۱۰ فینالیست برای مذاکره در راءس فناوری مک‌لارن حاضر می‌شوند . اشخاص با هم رقابت می‌کنند تا مهارت‌های مهندسی و هماهنگی تیمی را نشان دهند . در غایت از این ۱۰ فینالیست , بهترین گیمر انتخاب میشود .

برنده این رقابت می‌تواند به مقطع ۱ سال و به عنوان راننده شبیه‌ساز برای مک‌لارن کار کند . این فرد هم‌چنین قادر است در گروه مهندسی مک‌لارن در مرکز فناوری این دوربین مداربسته ارزانساز و در پیست‌های گرندپری دنیا , شرکت نماید . این همیاری منجر می گردد تا به پیشرفت دوربین مداربسته ارزانهای دو راننده فرناندو آلنسو &# دوربین مدار بسته ) و استوفل واندورنه ( Stoffel Vandoorne ) کمک شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *