نمایندگی پاناسونیک تهران ۲۰۲۰ ب‌ام‌و خصوصی ۸ کروک در خیابان‌ها دیده شد

اگر یادتان باشد , از او‌لین نسل سری ۸ برایتان گفتیم ; اسطوره دوست‌داشتنی که در زمینه‌های طراحی , فناوری و فنی جزء پرچم‌دارهای زمان خویش بود . حالا که در تب و تاب معرفی نسل نو این سری به سر میبریم , هر روز خبرها جدیدی از این نمایندگی پاناسونیک تهران جالب آلمانی می‌شنویم . به تازگی عکاسان توانسته‌اند از ورژن کروک این اتومبیل عکس‌های جاسوسی ثبت کنند تا نسل جدید سری ۸ را سرتیتر رسانه‌ها نمایند .

به لحاظ می رسد که ب‌ام‌و تصمیم دارد تا با معرفی نسخه‌های مختلف خصوصی ۸ , کلاس‌های کوپه و کانورتیبل را جایگزین محرمانه ۶ نماید . همان‌طور که پیش از این در اخبار اعلام شد , ب‌ام‌و سری ۶ در کلاس کوپه جلوگیری تولید شد . همین خبر توانست مهری بر تایید این حدس و گمان‌ها باشد .

ورژن نهایی سری ۸ اینک در جاده‌ها در اکنون آزمایش و بازنگری به رمز می برد . در تصاویر جاسوسی می توانیم متوجه شویم که پروتوتایپ در حال تست , نسخه کروک محرمانه ۸ از نوع سافت تاپ است . هارد تاپ به معنی سقف فلزی بوده که درمقابل سافت تاپ , سقف برزنتی و بعضی پارچه‌ای قرار می‌گیرد . این در حالی است که بعضا از نمایندگی رسمی پاناسونیک تهران یقین دارا‌هستند که‌این نمایندگی پاناسونیک تهران در گونه هاردتاپ به بازار عرضه میگردد و این پروتوتابپ به نوعی دارااست مخاطبین را گمراه می‌کند تا با عرضه , همه را سورپرایز کند . این سبک طراحی , خصوصی ۸ را روبرو مرسدس‌بنز اس‌کلاس کابریولت قرار می‌دهد .

مرسدس‌بنز اس کلاس کابریولت

ب‌ام‌و محرمانه ۸ تازه احتمالا به پیشرانه‌های ۸ و ۱۲ سیلندر خورجینی با کد ۸۵۰ و ۸۶۰ عرضه می گردد . اما نسخه قادر این خانواده یعنی M8 هم پس از معرفی نمایندگی پاناسونیک تهران‌های استاندارد معرفی و به بازار عرضه می شود . این نمایندگی پاناسونیک تهران احتمالا در مسابقه ۲۴ ساعته نوربرگ‌رینگ کمپانی می نماید . این اتومبیل نمایندگی پاناسونیک تهرانمند شاید به یک پیشرانه تویین توربو ۸ سیلندر خورجینی با حجم ۴٫۴ لیتر مجهز می شود که قبلا در گونه M5 همین سال چشم شده‌است . جعبه‌دنده این نمایندگی پاناسونیک تهران از نمایندگی پاناسونیک تهران ۸ سرعته خودکار است و انتقال نیرو به تمام چرخ‌ها شکل می‌گیرد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *